Prisijungti    
    Registruotis DUK  •  Ieškoti    
Dabar yra Pen, Geg 17 2024, 10:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 142 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Pir, Rgs 02 2013, 23:32 
Atsijungęs
Gerbėja(s)

Užsiregistravo: Pir, Rgp 26 2013, 22:04
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius
rimtai uzlenktos? As berods kazkur skaiciau, kad kaip tik prie pigiausiu lyginant su kitais miestais. Pats nelyginau, pasirinkau, nes arciausiai randasi. O ir nuvykimas, pragyvenimas nedaug kainuoja. Neteko dar Minske buti, tai ir siaip paziopsosim, pora naktu pabusim.


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Ant, Rgs 03 2013, 8:56 
Atsijungęs
Aistringa(s) gerbėja(s)

Užsiregistravo: Ket, Rgp 07 2008, 17:47
Pranešimai: 146
Miestas: Vilnius
arunasz rašė:
rimtai uzlenktos? As berods kazkur skaiciau, kad kaip tik prie pigiausiu lyginant su kitais miestais. Pats nelyginau, pasirinkau, nes arciausiai randasi. O ir nuvykimas, pragyvenimas nedaug kainuoja. Neteko dar Minske buti, tai ir siaip paziopsosim, pora naktu pabusim.


Paryziuje bilietai nuo 65 iki 140 euru (fanu zona - 105 eurai). Beje, dar yra like bilietu i 4 koncertus:
http://billetterie.bercy.fr/manifestati ... nif/271388

O i Minska tai noreciau nuvaziuoti. Esu buves Baltarusijoje pora kartu labai seniai, bet Minske dar neteko buti. Jauciu butu labai idomu :).

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Tre, Rgs 11 2013, 8:40 
Atsijungęs
Beprotiška(s) gerbėja(s)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, Lie 19 2008, 9:22
Pranešimai: 259
Miestas: Palanga
Nu ką, šisndien ir vėl pamatysiu Mylene :) ir koncertą :) Valio !

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Tre, Rgs 11 2013, 9:10 
Atsijungęs
Gerbėja(s)

Užsiregistravo: Tre, Spa 17 2012, 15:37
Pranešimai: 10
Aš jau irgi laukiu nesulaukiu koncerto 18d. Pasidalinkite įspūdžiais, ar geras šou? Tikriausiai nerealus...


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Tre, Rgs 11 2013, 9:58 
Atsijungęs
Aistringa(s) gerbėja(s)

Užsiregistravo: Ket, Rgp 07 2008, 17:47
Pranešimai: 146
Miestas: Vilnius
Margarita rašė:
Aš jau irgi laukiu nesulaukiu koncerto 18d. Pasidalinkite įspūdžiais, ar geras šou? Tikriausiai nerealus...


Laukiu ir as koncerto 17d. Kazkiek info cia: http://www.mylene.net/modules/index.php?r=4&z=3985
Lauksime ramoutchoo atsiliepimu apie koncerta, nes jis turbut pirmas is forumieciu pamatys koncerta. Pasirinko koncerta per Mylene gimtadieni ;). Manau neatsitiktinai :).

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Pen, Rgs 13 2013, 16:11 
Atsijungęs
Beprotiška(s) gerbėja(s)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, Lie 19 2008, 9:22
Pranešimai: 259
Miestas: Palanga
Aš jau Lietuvoj :) Koncertas - super , man net labiau patiko nei 2009 :) . Daugiau papasakosim kai visi bus koncerte , nes kitaip neidomu :) Bet galiu pasakyt - robotukai nerealūs :D

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Pen, Rgs 13 2013, 20:00 
Atsijungęs
Aistringa(s) gerbėja(s)

Užsiregistravo: Ket, Rgp 07 2008, 17:47
Pranešimai: 146
Miestas: Vilnius
ramoutchooo rašė:
Aš jau Lietuvoj :) Koncertas - super , man net labiau patiko nei 2009 :) . Daugiau papasakosim kai visi bus koncerte , nes kitaip neidomu :) Bet galiu pasakyt - robotukai nerealūs :D


Dziugu girdeti, kad patiko ;). Kiek prisimenu tavo bilietas buvo Fosse Orr kaip ir pas mane. Ar arti stovejai? Kaip matesi? Kada patartum nuvykti i Bercy, kad uzsiimti padoresnes vietas?

Gal ka nors nusipirkai is suvenyru ar CD?

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Šeš, Rgs 14 2013, 8:38 
Atsijungęs
Beprotiška(s) gerbėja(s)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, Lie 19 2008, 9:22
Pranešimai: 259
Miestas: Palanga
dzonis rašė:
ramoutchooo rašė:
Aš jau Lietuvoj :) Koncertas - super , man net labiau patiko nei 2009 :) . Daugiau papasakosim kai visi bus koncerte , nes kitaip neidomu :) Bet galiu pasakyt - robotukai nerealūs :D


Dziugu girdeti, kad patiko ;). Kiek prisimenu tavo bilietas buvo Fosse Orr kaip ir pas mane. Ar arti stovejai? Kaip matesi? Kada patartum nuvykti i Bercy, kad uzsiimti padoresnes vietas?

Gal ka nors nusipirkai is suvenyru ar CD?


Aha Fosse Or , nu siaip labai arti scenos :), ne taip kaip stadione kur buvau už 1 km :D . Garsus - buvo superinis. Su eilem viskas - super sutvarkyta , atvykau kazkur 13 val, eilej uždejo apyranke oranzine (fosse or) ir anspauda ant rankos kelintas eileje, tadu iki 16 val galejai iseit, kur norejai, nes vieta buvo uzimta.

Suvenyrų kainos užlenktos belenkaip, norejau Monkey me pakabuko - nebuvo. Koncerto programa 45 eurai, atvirutes po 5 eurus, maikutes po 40-50 euru, ziebtuveliai 5-10 euru. Tai pagalvojau apsieisiu. 2009 suvenyrų kainos buvo žymiai mažesnės .

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Šeš, Rgs 14 2013, 9:56 
Atsijungęs
Aistringa(s) gerbėja(s)

Užsiregistravo: Ket, Rgp 07 2008, 17:47
Pranešimai: 146
Miestas: Vilnius
ramoutchooo rašė:
dzonis rašė:
ramoutchooo rašė:
Aš jau Lietuvoj :) Koncertas - super , man net labiau patiko nei 2009 :) . Daugiau papasakosim kai visi bus koncerte , nes kitaip neidomu :) Bet galiu pasakyt - robotukai nerealūs :D


Dziugu girdeti, kad patiko ;). Kiek prisimenu tavo bilietas buvo Fosse Orr kaip ir pas mane. Ar arti stovejai? Kaip matesi? Kada patartum nuvykti i Bercy, kad uzsiimti padoresnes vietas?

Gal ka nors nusipirkai is suvenyru ar CD?


Aha Fosse Or , nu siaip labai arti scenos :), ne taip kaip stadione kur buvau už 1 km :D . Garsus - buvo superinis. Su eilem viskas - super sutvarkyta , atvykau kazkur 13 val, eilej uždejo apyranke oranzine (fosse or) ir anspauda ant rankos kelintas eileje, tadu iki 16 val galejai iseit, kur norejai, nes vieta buvo uzimta.

Suvenyrų kainos užlenktos belenkaip, norejau Monkey me pakabuko - nebuvo. Koncerto programa 45 eurai, atvirutes po 5 eurus, maikutes po 40-50 euru, ziebtuveliai 5-10 euru. Tai pagalvojau apsieisiu. 2009 suvenyrų kainos buvo žymiai mažesnės .

Gal zinai nuo kurios valandos jau galima uzsiregistruoti eileje (uzsideti apyranke ir antspauda) ir kada privalai veliausiai atvykti prie ileidimo vartu, kad neprarasti savo eiles. Siaip raso, kad durys atidaromos 18.30 val. As gavau email, kad i Fosse Or ileidines per 28 vartus, ar taip buvo?

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Šeš, Rgs 14 2013, 10:59 
Atsijungęs
Beprotiška(s) gerbėja(s)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, Lie 19 2008, 9:22
Pranešimai: 259
Miestas: Palanga
Siaip as iejau pro 27 vartus, tu turi žiureti ant bilieto , kurie vartai, nes matyt kad nesusidarytų spūstys, jie pro kelis vartus ileidinėja. Nuo kada galima užsiimti eilę , tikrai nežinau, nes atėjau apie 13 val, jau žmonių buvo kaip reikalas. Apie 16,30 val jau nebeleido niekur iseiti is eiles. Suleidinejo po mažas grupeles, kad nebutų kamščių. Šiaip organizacija tikrai nebloga.

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Šeš, Rgs 14 2013, 11:10 
Atsijungęs
Aistringa(s) gerbėja(s)

Užsiregistravo: Ket, Rgp 07 2008, 17:47
Pranešimai: 146
Miestas: Vilnius
Pas mane ant bilietu 27 vartai, bet gavau email su arenos prieigu planu, kur parasyta ir pazymeta, kad ieidineti man reikes per 28 vartus (kaip supratau todel, kad pirkau bilietus per Bercy tinklapi).
http://mylenefarmersimplement.fr/?p=3380

Reikes gal ir man anksciau prie Bercy nuvaziuoti ir uzsiimti eile. Bet tai laukti koncerto stovint nuo 16 iki 20.30 val. sunku turbut labai. Kaip tau, nepavargai laukti? Kada mazdaug koncertas prasidejo?

_________________
Paveikslėlis


Paskutinį kartą redagavo dzonis Šeš, Rgs 14 2013, 16:47. Iš viso redaguota 1 kartą.

 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Šeš, Rgs 14 2013, 11:21 
Atsijungęs
Beprotiška(s) gerbėja(s)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, Lie 19 2008, 9:22
Pranešimai: 259
Miestas: Palanga
Tas laukimas atsibosta, ileidineti i Bercy pradejo 18,30 val , kocertas, truputį vėlavo prasidėjo apie 21,10 val. Tas laukimas kerta per kojas, bet po to viską pamiršti.

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Šeš, Rgs 14 2013, 12:13 
Atsijungęs
Aistringa(s) gerbėja(s)

Užsiregistravo: Ket, Rgp 07 2008, 17:47
Pranešimai: 146
Miestas: Vilnius
Idomu kelintoje mazdaug eileje nuo scenos pavyko atsistoti, kai taip anksti uzsiregistravai? Arenoje ant zemes atsisesti imanoma pries koncerta, ar tirsta zmoniu nerealiai? Praejusi tura stadione, tai ant zemes sedejau su zmona iki koncerto ;).
Jei sakai, kad 13 val. zmoniu eile jau buvo padori, tai speciau, kad pradejo apyrankes ir antspaudus delioti nuo pat ryto. Koks tau ispudis del to susidare? Galvoju gal nuvaziuoti ten ant kokios 10 val. uzsiregistruoti ir vaziuoti paskui dar Paryziaus paziureti.

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Šeš, Rgs 14 2013, 14:16 
Atsijungęs
Gerbėja(s)

Užsiregistravo: Šeš, Rgs 14 2013, 14:09
Pranešimai: 2
Miestas: Great Malvern
Sveiki, as irgi dalyvausiu 17 diena :) bilietus pirkau per viagogo, kadangi per velai suzinojau apie tura, biliete parasytos vietos R 04 33, R kaip suprantu sekcija kurioj busiu, 33 tai mano vieta, o kas tada 04? kur biliete raso per kuriuos vartus eiti? nes kaip is kazkieno posto supratau tai kad raso biliete...visai pasimeciau...
kaip manot jei vieta jau biliete numatyta ar reik vis tiek labai anksti eiti, nes labai jau nesinori ten visa diena pralaukt vienai :D


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Šeš, Rgs 14 2013, 15:52 
Atsijungęs
Aistringa(s) gerbėja(s)

Užsiregistravo: Ket, Rgp 07 2008, 17:47
Pranešimai: 146
Miestas: Vilnius
colette rašė:
Sveiki, as irgi dalyvausiu 17 diena :) bilietus pirkau per viagogo, kadangi per velai suzinojau apie tura, biliete parasytos vietos R 04 33, R kaip suprantu sekcija kurioj busiu, 33 tai mano vieta, o kas tada 04? kur biliete raso per kuriuos vartus eiti? nes kaip is kazkieno posto supratau tai kad raso biliete...visai pasimeciau...
kaip manot jei vieta jau biliete numatyta ar reik vis tiek labai anksti eiti, nes labai jau nesinori ten visa diena pralaukt vienai :D


Vienas/viena einate 17 diena? Jei vienas, tai jau 4 asmenys 17 d. is forumo tikrai dalyvauja koncerte :D Del vietu, tai turbut sektorius R, eile 4, vieta 33. Vartai turi buti parasyti biliete "Entree Porte xx" (po koncerto data). As su zmona turiu Fosse Or (fanu zona) bilietus ir kadangi juos pirkau is Bercy arenos puslapio, matyt jie padare kazkokia isimti ir pranese man email, kad eiciau pro 28 vartus (vietoj biliete nurodytu 27 vartu). Jus manau turetumete vadovautis tuo, ka matote parasyta ant bilieto.
Jei sedimos vietos, tai nematau jokios prasmes eiti is anksto. Koncerto pradzia bus ne anksciau kaip 20.30 val., tai man atrodo, kad pries 20.00 val. jei jau busite prie iejimo neturetu buti per velu (arena juk nedidele, apie 14000 ziurovu). Nebent noresite dar isgyti suvenyru, tai tam dar laiko kazkiek skirsite.

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 142 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007