Prisijungti    
    Registruotis DUK  •  Ieškoti    
Dabar yra Pen, Geg 17 2024, 12:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 142 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Šeš, Rgs 14 2013, 18:22 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, Lie 18 2008, 17:53
Pranešimai: 205
Miestas: Vilnius
Hm man kažkaip nėra jokio noro 4 valandas prastovėti, kad stovėti arčiau scenos. Jaučiu ateisiu ant kokios 19:00 ir bus gerai fanų zonos galas :-)

ramoutchooo rašė:
Tas laukimas atsibosta, ileidineti i Bercy pradejo 18,30 val , kocertas, truputį vėlavo prasidėjo apie 21,10 val. Tas laukimas kerta per kojas, bet po to viską pamiršti.


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Šeš, Rgs 14 2013, 18:36 
Atsijungęs
Gerbėja(s)

Užsiregistravo: Šeš, Rgs 14 2013, 14:09
Pranešimai: 2
Miestas: Great Malvern
tai 4 zmones visai neblogai jau :D joa, viena eisiu, kazkaip neramu, prancuziskai nesuprantu ne kiek, paryziuje nebuvus, haha, na jau metro sistema siandien issistudijavau :D
tai jauciu labai anksti neisiu tada, nebent ryte atvaziuosiu apsidairyti, kad nepanikuociau visa diena :) ant bilieto raso entree principale, tai speju cia tada tas mano iejimas? nes daugiau nieko apie iejimus neraso :) bent jau kiek as suprantu nesuprasdama prancuziskai :D
vis dar negaliu patiketi kad pagaliau koncerte busiu, stengiuos negalvot, lengviau laukti :D


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Šeš, Rgs 14 2013, 18:59 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, Lie 18 2008, 17:53
Pranešimai: 205
Miestas: Vilnius
Verčiasi "pagrindinis įėjimas" :)

colette rašė:
ant bilieto raso entree principale, tai speju cia tada tas mano iejimas?


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Šeš, Rgs 14 2013, 20:57 
Atsijungęs
Aistringa(s) gerbėja(s)

Užsiregistravo: Ket, Rgp 07 2008, 17:47
Pranešimai: 146
Miestas: Vilnius
Mes planuojame ryte ar apie pietus nuvaziuoti prie Bercy. Galbut Fosse Or bilietus turintiems prie 28 vartu bus kazkokia patogi sistema su isankstiniu registravimusi eileje.

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Ket, Rgs 19 2013, 19:08 
Atsijungęs
Beprotiška(s) gerbėja(s)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, Lie 19 2008, 9:22
Pranešimai: 259
Miestas: Palanga
Tai kokie atsiliepimai po koncerto iš kitų fanų ? Tylit ?

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Ket, Rgs 19 2013, 20:23 
Atsijungęs
Aistringa(s) gerbėja(s)

Užsiregistravo: Ket, Rgp 07 2008, 17:47
Pranešimai: 146
Miestas: Vilnius
ramoutchooo rašė:
Tai kokie atsiliepimai po koncerto iš kitų fanų ? Tylit ?


Buvau su zmona 17d. koncerte, stovejome pakankamai arti. Elvis siek tiek toliau. Ileidinejo Fosse Or tik per 28 vartus, o iejus pro vartus ejome uzkulisiais iki scenos. Koncertas prasidejo 21.00 val. Po koncerto susitikome su Elviu :). Mylene sarminga kaip visada. Koncertas labai patiko. Gal todel, kad stovejome pakankamai arti, kartais buvo kazkoks keistas pojutis lyg butum teatre. Ispudi paliko robotai, kompiuterine grafika, sokejai kaip visada irgi liuks. Su platforma Mylene prasisuko virs musu. apsauga ejo is paskos paskui platforma, matyt del to, kad kas nors neuzsoktu ant jos, mane su zmona apsauginiai net pastume. Nors atvykome prie arenos tik 18.30 val., i koncerto pabaiga jau sunku buvo isstoveti (aisku vaiksciojimas po Paryziu ateme jegas). Na, labiausiai laukiame Ramoutchooo atsiliepimu ;). Beje, jei kas pamatysite youtubeje ar kur kitur kokybisku koncerto irasu, pasidalinkite linkais forume.

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Pen, Rgs 20 2013, 0:32 
Atsijungęs
Gerbėja(s)

Užsiregistravo: Tre, Spa 17 2012, 15:37
Pranešimai: 10
Sveiki fanai,
Buvau koncerte vakar 18d. Man jis paliko labai didelį įspūdį, nes tai mano pirmas Mylenes koncertas (bijau, kad nebūtų ir paskutinis). Dėl techn.kliūčių robotukai "nepasirodė". Bet Mylenes koncerto nesugadintų niekas, nes ji pati trykšta kažkokia šilta energija. Man tik padirodė, kad koncertas baigėsi per greitai, norėjosi dar ir dar...


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Pen, Rgs 20 2013, 8:58 
Atsijungęs
Aistringa(s) gerbėja(s)

Užsiregistravo: Ket, Rgp 07 2008, 17:47
Pranešimai: 146
Miestas: Vilnius
Margarita rašė:
Sveiki fanai,
Buvau koncerte vakar 18d. Man jis paliko labai didelį įspūdį, nes tai mano pirmas Mylenes koncertas (bijau, kad nebūtų ir paskutinis). Dėl techn.kliūčių robotukai "nepasirodė". Bet Mylenes koncerto nesugadintų niekas, nes ji pati trykšta kažkokia šilta energija. Man tik padirodė, kad koncertas baigėsi per greitai, norėjosi dar ir dar...


Gaila, kad robotukai nepasirode, nors ne juose visa esme aisku ;). Tai jau 6 zmones apsilanke MF koncerte (5 is forumo + mano zmona). Tikrai, koncertas praejo kaip akimirka, net sunku buvo atsiminti visas dainas, kurias ji atliko. Beje, 17 d. buvo kazkiek nesklandumu: 1 ar 2 kartus muzikos tempas buvo netinkamas (bugnininkas man atrodo del to kaltas, kad tempa ne ta paeme); MF pradzioje koncerto savo balso garsuma reguliavo, nes tai per garsiai tai per tylai jos balsas ejo; vienos dainos zodzius MF lygtai pamirso ar sumaise, nors nesu 100% tuo tikras. Kai muilo burbulus paleido, tai nematem viso efekto normaliai kaip viskas atrode, nes jie ore sproginejo ir laseliai i akis krito.

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Pen, Rgs 20 2013, 21:03 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, Lie 18 2008, 17:53
Pranešimai: 205
Miestas: Vilnius
Rugsėjo 17d. koncertas buvo super :) Kas man ypač patinka (gal čia tik Fr yra - nežinau), kad Mylene koncertuose nėra jokių durnų apšildymų (kaip kad būna Lietuvoje) - palaukia pusvalandį kol vėluojantys susirinks ir koncertas startuoja (rugsėjo 17d. koncertas prasidėjo 21:02), aš apšylu jau per pirmają dainą :) Baisiai patiko ir kad į repertuarą įtraukė Moby duetą bei maloniai nustebino, kai išgirdau (baisiai man patinkančios) "Mad World" dainos accordus. Traukiau angliškas partijas visa gerkle :) Grįžęs patikrinau mylene.net - ten iš tikro buvo Gary Jules, kuris ir sudainavo Seal partiją dainoje "Les Mots". Patiko ir tai, kad buvo išlaikytas balansas tarp senų ir naujų dainų - neužkimšo naujomis dainomis repertuaro. Žodžiu koncertas buvo superliux, robotai veikė, fanų zona nebuvo pergrūsta (atėjau 19:45 tik), trūkumų nepastebėjau :) Gėris buvo sutikti dzonį po koncerto ir pasidalinti karštais įspūdžiais :)

ramoutchooo rašė:
Tai kokie atsiliepimai po koncerto iš kitų fanų ? Tylit ?


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Sek, Rgs 22 2013, 23:16 
Atsijungęs
Aistringa(s) gerbėja(s)

Užsiregistravo: Ket, Rgp 07 2008, 17:47
Pranešimai: 146
Miestas: Vilnius
o kur Ramoutchooo ispudziai is koncerto? :) Gal uzpyko ant forumieciu, o gal Mylene Farmer koncertas nuvyle?

_________________
Paveikslėlis


Paskutinį kartą redagavo dzonis Pir, Spa 07 2013, 16:14. Iš viso redaguota 1 kartą.

 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Pir, Rgs 23 2013, 6:19 
Atsijungęs
Gerbėja(s)

Užsiregistravo: Sek, Spa 07 2012, 12:33
Pranešimai: 5
Miestas: Plungė
Labas visiems,
Prisijungiau tik dabar.Mudu su žmona buvom koncerte Rugsėjo 18 dieną.Įspūdis -didžiulis,viskas buvo super.Mums kaip ir Margaritai šis Mylene koncertas pirmasis ir tikimės,kad ne paskutinis.Youtubeje pasižiūrejom robotukų ''šokį'' ,gaila kad jie nepasirodė tą dieną,bet tai nesvarbu.Dabar tikiuosi ir labai laukiu,kad gal bus išleistas šio koncerto BluRay.


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Pir, Spa 07 2013, 16:18 
Atsijungęs
Aistringa(s) gerbėja(s)

Užsiregistravo: Ket, Rgp 07 2008, 17:47
Pranešimai: 146
Miestas: Vilnius
Perziurejau youtubej kazkiek koncertu irasu. Labai gaila, bet Mylene gana daznai neisdainuoja tinkamai dainu. Gaila... Sutinku, kad gyvai sudainuoti tokias sudetingas dainas yra sunku. Manau neveltui Lyone filmavo ne 2, o 3 dienas koncertus. Tikiuosi gausis is 3 koncertu sulipdyti gera koncertini video.

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Pir, Spa 07 2013, 18:50 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen, Lie 18 2008, 17:53
Pranešimai: 205
Miestas: Vilnius
dzonis rašė:
Perziurejau youtubej kazkiek koncertu irasu. Labai gaila, bet Mylene gana daznai neisdainuoja tinkamai dainu. Gaila...


Įdomūs pastebėjimai :) Gerai, kad aš neturiu klausos... :)


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Ant, Spa 08 2013, 15:41 
Atsijungęs
Aistringa(s) gerbėja(s)

Užsiregistravo: Ket, Rgp 07 2008, 17:47
Pranešimai: 146
Miestas: Vilnius
Elvis rašė:
dzonis rašė:
Perziurejau youtubej kazkiek koncertu irasu. Labai gaila, bet Mylene gana daznai neisdainuoja tinkamai dainu. Gaila...


Įdomūs pastebėjimai :) Gerai, kad aš neturiu klausos... :)


Tau sekasi :). Siaip pilna komentaru apie tai mylene.net. Tiesa, sako, kad kuo toliau, tuo geriau Mylene isivaziuoja. Galite atsisiusti megejiskai suklijuota koncerta is visu Bercy buvusiu koncertu: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4554063

Концерт создан посредством монтажа самых наилучших видеозаписей из зала Берси. Оформление и создание единого концерта из разных видеофайлов произведено лично мной (cia tas kas dare :))
Описание: Единственная на сегодняшний день НЕОФИЦИАЛЬНАЯ запись концерта неподражаемой Милен Фармер в концертном зале Берси (Париж) в сентябре 2013 г.
Качество: CAMRip
Видео: MPEG4 Video (H264), 1920x1080, 7547kbps, 25fps
Аудио: Dolby AC3 48000Hz stereo 320Kbps

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
 Pranešimo tema: Re: Naujas albumas ir koncertinis turas
StandartinėParašytas: Sek, Spa 13 2013, 14:39 
Atsijungęs
Beprotiška(s) gerbėja(s)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš, Lie 19 2008, 9:22
Pranešimai: 259
Miestas: Palanga
Štai ir aš :) Nu ka gi , buvau koncerte rugsėjo 11 d. Buvo tikrai viskas liuks :) Mylene nepakartojma , kaip visada. Tai jau buvo mano 4 Mylene Farmer koncertas. Buvau visai arti scenos (per kokius 5 žmones) :) iš taip arti dar neteko matyti Mylenes :) Koncertas praejo greitai , parinktos super dainos :P Labai norėjau isgirsti dar kartą C est une belle journee ir pavyko , su robotukais priešaky. :) Su burbulų mašina buvo problemų ir rugsejo 11 :) Po koncerto kokias 2 dienas buvo sunku kalbet, nes gerklę skaudėjo (nuo dainavimo) . Dabar lauksim Bluray :) Va taip :)

_________________
Paveikslėlis


 Aprašymas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 142 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007